Sponsoren

Hieronder staat de lijst met sponsoren van de Schakelklasse. Onze sponsors maken het voor de Schakelklasse mogelijk om (club) evenementen te organiseren en wat extra's te doen voor onze leden. Het sponsoren van de Schakelklasse kan op diverse manieren, zo kunt u:
- Een advertentie plaatsen in ons jaarboekje
- Sponsoren in materieel (korting of donatie)
- Sponsoren in voeding en kleding
- Geld doneren aan de club (afhankelijk van de hoogte/waarde kunt u hoofdsponsor worden), uiteraard mag dit ook anoniem.

Wat krijgt u er voor terug?
- Vermelding op deze webpagina
- Vermelding in het jaarboekje (volgend jaar)
- Vermelding in een nieuwsbericht (incl. andere sponsoren)
- Tijdens het Nederlands Kampioenschap een middag mee kijken bij de wedstrijden
*Optioneel mogelijk: afdruk op zeilkleding of het hijsen van een reclame vlag bij de deelnemers

Wilt u de Schakelklasse ook sponsoren of een eenmalige donatie overmaken? Neem dan contact op via secretariaat@schakelklasse.com
Donateurs kunnen het te doneren bedrag overmaken op: NL31INGB0001406835 t.n.v. Schakelklasse Organisatie Nederland onder vermelding van uw naam en bedrijf.

De Schakelklasse bedankt de volgende Sponsoren:

Bella Donna Schoonheidssalon Sneek        www.belladonnasneek.nl

Boot Akkrum                                                   www.bootakkrum.nl

Expert Sneek                                                   www.expert.nl

ít Foarunder                                                     www.starteiland.com

Fokke de Jong Watersport Akkrum               www.fokkedejongwatersport.nl           

Franckena Belettering Sneek                         www.ef-belettering.nl

Gerrit Hofstra Oppenhuizen                           www.hofstra-jachtbouw.nl

Intersurf Sneek                                                www.intersurf.nl

Jachwerf de Jong Joure                                 www.jachtwerfdejong.nl

Kraan Tandheelkunde                                     www.regenboog152.nl

Kuiper Verzekeringen                                      www.kuiperverzekeringen.nl

Kooistra Jachtschilders Akkrum                    www.kooistrajachtschildersbedrijf.nl

Lefhand Media                                                  www.lefthandmedia.com

Nautic Adviesbureau Dirk van der Zee           www.nabdvdz.nl

Nooitgedagt Yachtpainting                              www.nooitgedagtyachtpainting.nl

Miedema Sails Heeg                                         www.miedemasails.nl

Paul Dijkstra Composites                                www.pd-composites.nl

Popma scheeps- en jachtwerf Oppenhuizen www.jachtwerfpompma.nl

Sikma Installatie Sneek                                    www.sikma.nl

Technisch Buro Meter

Teken Totaal Drachten                                      www.tekentotaal.nl

Westers Nautic Sneek                                       www.westersnautic.nl

Yodi Vellinga Events                                          www.starteiland.com

Zeilmakerij Molenaar Grou                                www.zeilmakerijmolenaar.nl